KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11211255
nr 1121 1255
Gösta Gierow
(f. 1931), Sverige
Akvarell, Gierow, signerad -75, "Kvinnan på stranden", bladets mått: 14x17
Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 augusti 2017
kl 19:58:19
4/8 20:53:28
100 kr
7/8 08:01:09
Gösta Gierow
Läs mer om Gösta Gierow